18.04.2019 |
clicama

El Jurat fa públics els finalistes de la Nit de l’Esport 2019 a Mollet

Juan Carlos Navarro, Premi Internacional
Juan Carlos Navarro, Premi Internacional
El Jurat fa públics els finalistes de la Nit de l’Esport 2019 a Mollet

El Teatre Can Gomà, un any més, acollirà la Nit de l’Esport, una festa en la que es reconeix els esportistes, equips i entitats que han destacat al llarg de l’any anterior ja sigui pels seus èxits o per la promoció de l’esport local.

La 26ena edició de la Nit de l’Esport  se celebrarà el divendres 25 de gener a les 8 del vespre al Teatre de Can Gomà i servirà per posar la cloenda a la Festa Major de Sant Vicenç d’enguany. A destacar que Joan Carles Navarro és el Premi Internacional per la seva trajectòria esportiva.

Finalistes de la XXVI edició de la Nit de l’Esport en les diferents categories:

Nominats a millor esportista masculí

ALBERT FERRER MESA, Club Bàsquet Mollet

MARÇAL HERRAIZ PRAT, Club Atlètic Mollet

RAMON ALTAYÓ RIPOLL, Mollet Hoquei Club

Nominades a millor esportista femenina

LAURA CAMPOS MARTÍN, Escola Ganesh

JULIA MARCO ROMERO, Club Patinatge Artístic

GEMMA MACIÁN TAPIA, Club Atlètic Mollet

Nominats a millor promesa masculí

ARNAU GORDO HERNÁNDEZ, CEE Sant Gervasi

JORDI GARCIA GÀLVEZ, Club Boxa/kick boxing Actitud Crew

ISAAC PARADAS FALCÓ, Club Atlètic Mollet

Nominades a millor promesa femenina

NÚRIA GARCIA GÀLVEZ, Club Boxa/kick boxing Actitud Crew

CARLA GÓMEZ FRANCO, CEE Sant Gervasi

NATALIA NICASI ANDRÉS, UD Lourdes

Nominats a millor equip absolut

VETERANS A, Mollet Hoquei Club

SÈNIOR FEMENÍ, CEE Sant Gervasi

SOTS 21 FEMENÍ, Club Bàsquet Mollet

Nominats a millor equip de base

ESCOLA DE NATACIÓ, CEE Sant Gervasi

ESCOLA D’ATLETISME, Club Atlètic Mollet

CADET B, CF Mollet UE

Nominats a millor club o entitat esportiva

MOLLET HOQUEI CLUB

CLUB ATLÈTIC MOLLET

CLUB MUNTANYENC

Nominats a millor entrenador/a

PACO GONZÁLEZ LÓPEZ, Mollet Hoquei Club

RAÚL GRACIA DEL RIO, Club Atlètic Mollet

ISAAC ROVIRA I DESIREÉ MARTÍN, Club Ball Esportiu Dandi

Nominats a millor escola

CAN BESORA

JOAN ABELLÓ

SANT GERVASI

Nominats a millor patrocinador esportiu

MEINSA

SERME FUSTES I TAULERS

FUMIRRAT CUBAS PALAU

Premi a l’esportivitat jocs escolars

ESCOLA JOAN ABELLÓ

Premi gest i valors esportius

CADET DE LA UD LOURDES

Mencions Especials

Club muntanyenc: 75è aniversari

Club bàsquet Mollet: 75è aniversari

Carmen Sánchez Silva: medalla de bronze relleus 4x400m als Jocs del Mediterrani

Matilde Esteves-Garcia Biajakue: àrbitre assistent FIFA

UD Molletense – Molletense Cup

Premi Internacional

JOAN CARLES NAVARRO: per la seva trajectòria esportiva

Comentarios